De Woestijnroos - Rosemarie Paulussen
Over De Woestijnroos - Rosemarie Paulussen
Van harte ontvang ik jou in mijn praktijk voor een fijne ontspanningsmassage.
Een ontspanningsmassage kan 60 of 90 of zelfs 120 minuten duren. Met behulp van verschillende technieken wordt jouw lichaam in een relaxstand gezet. In overleg wordt er gebruik gemaakt van hot stones, cupping of guasha. Maar wil je enkel een fijne ontspanningsmassage ontvangen zonder toeters en bellen dan is dat helemaal in orde.
Daarnaast geef ik in een veilige setting met respect voor elkaar intuitieve sessies/tantramassage. Wil je meer informatie over deze mooie manier van connecten met elkaar en jouw lichaam en geest een te laten worden, neem dan contact met mij op.
Ik masseer mannen en vrouwen.
Voor tieners tussen de 14 en 18 jaar heb ik een aangepast tarief. Ik gun het onze jeugd zo om goed in hun vel te zitten en de spanning en hectiek van het hedendaagse snelle leven even van zich af te laten glijden. De behandeling duurt 75 minuten.
We bespreken jouw wensen uiteraard en tijdens de massage wordt gekeken naar wat nodig is voor jouw lichaam.
Foto's





De Woestijnroos - Rosemarie Paulussen in het kort
Soort(en) massage
's avonds geopend
JaIn het weekend geopend
JaWerkzame personen
Massage aan huis
JaTeam

Rosemarie
Eigenaresse
30 jaar ben ik als juridisch secretaresse en administratief medewerker werkzaam geweest (en nog). In 2022 heb ik me omgeschoold tot masseur. Ik volg nog steeds cursussen en bekwaam me graag nog meer. Ik zie mezelf als multi-passionate en beoefen allerlei beroepen. Ik heb een praktijk aan huis, waar ik mijn liefde voor het masseren beoefen. Ik ben er achter gekomen dat masseren me zeer veel rust brengt, dit als tegenhanger voor mijn met tijd en wijle stressvolle werk.
Onze locatie
